Pro příjemnější home office. Aroma difuzéry jsou hitem doby

Pro příjemnější home office. Aroma difuzéry jsou hitem doby

Každý z nás má svůj osvědčený způsob, jak si vytvořit domácí pohodu. Běžné oblíbené metody provonění domácnosti jako vonné svíčky a tyčinky potřebují ke své funkci oheň. A ten umí bez dozoru udělat pořádnou neplechu, takže jej musíme mít neustále na očích a být ve střehu. Nehledě na to, že při hoření se do vzduchu uvolňují karcinogenní látky, které doma mít asi nikdo nechce.

Proto jsou lepší způsoby, které fungují bez plamene a vy se při nich můžete úplně uvolnit a relaxovat. A třeba se i ponořit do říše snů, aniž byste museli sledovat, jestli od svíčky nechytí ubrus. Ideální jsou pro to tiché elektrické aroma difuzéry. Tyto jednoduché přístroje potřebují ke svému provozu pouze čistou vodu a pár kapek přírodního vonného oleje.

TISÍCILETÁ TRADIČNÍ METODA

Historie aromaterapie sahá až počátků naší civilizace ve starověkém Egyptě. Už tehdy naši předkové využívali léčebné účinky, které esenciální oleje v bylinách mají. Postupně se z aromaterapie stal druh alternativní medicíny využívající účinků esenciálních olejů pro podporu léčby různých zdravotních problémů s nervovým systémem, trávením či imunitou nebo pro zmírnění bolesti. A právě elektrické aroma difuzéry využívají jejich účinků velmi šetrně a efektivně.

Aroma difuzér Airbi MAGIC
Aroma difuzér Airbi MAGIC

CHLADIVÁ VOŇAVÁ PÁRA

Po zapnutí přístroj za pomocí ultrazvukové technologie přetváří vodu na studenou vodní páru, která s sebou nese esenci do všech koutů místnosti, kde se odpaří. Difuzér je snadno přenosný a použitelný pro domácnost, jógu, kancelář, saunu, ložnici či dětský pokoj. A zároveň jde o skvělého pomocníka, který zpříjemní jednotvárné pracovní dny na home office.

Tento způsob je absolutně bezpečný, nic se nezapaluje ani nezahřívá, a po spotřebování vody se přístroj automaticky vypne. Intenzitu vůně regulujete sami množstvím přidané esence. A když difuzér náplň spotřebuje, díky pojistce se automaticky vypne, takže nehrozí žádné problém.

Jaké hlavní výhody elektrické aroma difuzéry nabízí?

Tichá a bezpečná relaxace

Ultrazvukové difuzéry vůně si vystačí s minimem elektrické energie a mají dostatečný výkon pro provonění celé místnosti. Navíc jsou extrémně tiché a naprosto bezpečné.

Stačí voda a pár kapek esence

Elektrické difuzéry vůně zvládne obsluhovat každý. Stačí do nádržky nalít vodu z kohoutku a přidat pár kapek vaší oblíbené přírodní vůně. Když se nádržka vyprázdní, přístroj se díky bezpečnostní pojistce sám vypne.

Dlouhá výdrž a praktické funkce

Na jedno naplnění vydrží elektrické aroma difuzéry pracovat klidně i 10 hodin. Příjemnou atmosféru pomůže dokreslit i volitelné barevné podsvícení, které může plnit funkci nočního světla do dětského pokoje, aby se děti nebály usnout. Některé přístroje mají intervalový režim, kdy se přístroj stará o to, aby se místnost vůní nepřesytila.

Každý den jiná vůně

Oproti tyčinkovým vůním s jedinou vůní mají ty elektrické další výhodu – vůně můžete měnit podle nálady klidně i několikrát denně, stačí vylít obsah nádržky, napustit čistou vodu a přidat novou esenci.

Dlouhodobá pohoda za pár set

Pro většinu lidí je důležitá také otázka nákladů. Moderní aroma difuzéry jsou cenově velmi dostupné. Pořizovací cena elektrických difuzérů vůní začíná už na několika stovkách korun, olejíčky koupíte už od 50 Kč. Pokud budete o aroma difuzér dobře pečovat, vydrží vám mnoho let, na rozdíl od tyčinkových vůní, které je potřeba neustále dokupovat.

Pokud se vám článek líbil a hledáte další informace a aktuality o kvalitním vzduchu, podívejte se na náš blog nebo sledujte Airbi na FacebookuInstagramu nebo Youtube.

O Airbi
Airbi je česká rodinná firma s více jak dvacetiletou historií, která nabízí dlouhodobé řešení, jak se obklopit zdravým vzduchem každý den, každou minutu. Přístroje vyvíjíme tak, aby byly cenově dostupné pro všechny a vytvářely oázu zdravého vzduchu kdekoliv a kdykoliv ji potřebujete. Jsou tak vhodné do kanceláří i domácností, prostě všude tam, kde trávíte hodně času a chcete při tom zdravě dýchat. Protože každý nádech se počítá.

Další novinky