Airbi PET: Dětský zvířecí aroma difuzér pro lepší spánek a prevenci před nemocemi

Airbi PET: Dětský zvířecí aroma difuzér pro lepší spánek a prevenci před nemocemi

Nový dětský difuzér vůně Airbi PET je skvělým zvířecím parťákem do každého pokojíčku. Díky příjemnému podsvícení večer zažene všechny bubáky a pomůže dětem snadněji usnout. Hlavně ale rychle zvlhčí a provoní vzduch v místnosti a pomůže tak dětem v boji s rýmou a virózami.

Naši zákazníci vědí, že kategorie difuzérů Airbi je poměrně našlapaná. Najdete zde jednoduché přístroje za pár stovek, i pořádné štiky s plnou výbavou třeba včetně bluetooth reproduktoru. Novinka Airbi PET se však od svých decentních parťáků výrazně liší už na první pohled. Výrazný a barevný design v podobě kočky, pejska nebo sovy napovídá, že tentokrát necílíme na dospěláky, ale jejich ratolesti.

A jsou to právě malé děti, které trpí na podzimní a zimní rýmy, virózy a nachlazení nejčastěji. Jejich organismus ještě nemá natolik zkušený imunitní systém, jako u dospělých. Pokud navíc chodí čerstvě do školy nebo do školky, jsou často díky nemocem víc doma než mezi svými vrstevníky.

Aromaterapie je nejen u dětí skvělým přírodním pomocníkem proti respiračním nemocem. A působí jak preventivně, tak v případě rozjeté nemoci. Doslova legendární je pro tyto účely eukalyptový olej. Nejedna maminka ví, že má antivirotické účinky a umí výrazně zkrátit dobu rekonvalescence, protože uvolňuje hleny a podporuje odkašlávání.

Dětský difuzér PET dokáže pozitivní účinky aromaterapie ještě umocnit díky funkci zvlhčování vzduchu. Jeho náplň kromě esenciálního oleje tvoří obyčejná voda. Tu spolu s vůní difuzér rozhání do pokoje, který krásně provoní a příjemně zvlhčí. Všudepřítomný suchý vzduch v chladných měsících totiž naši kůži a sliznice vysušuje a připravuje nás tím o přirozenou bariéru proti poletujícím patogenům. Hlavně sliznice je velmi důležité udržovat vlhké, jen tak můžou zachytávat nebezpečné viry a bakterie, které jinak snadno vnikají do těla.

Děti, které už mají svého voňavého parťáka doma, na něm milují i funkci příjemné noční lampičky. K dispozici je sedm různých barev podsvícení, které můžete nechat plynule střídat, nebo nastavit jen jednu oblíbenou. Jemné světlo v kombinaci s relaxačním olejem (pro děti se nám moc osvědčila levandule) děti zklidní a připraví na spánek. Pro tento účel má difuzér PET ještě jednu vychytávku, kterou večer ocení všichni unavení a zapomnětliví rodiče. Pokud zapnete funkci časovače, umí se přístroj po jedné hodině, kdy už děti spokojeně oddechují, sám vypnout. Svítit zůstane jen lampička, aby děti ochránila před nočními strašidly. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka, která přístroj vypne, pokud náplň v difuzéru dojde.

Jak je vidět, v Airbi myslíme na všechny, včetně těch nejmenších. Je nám totiž jasné, že zdraví a radost jejich dětí je pro každého rodiče na světě to nejdůležitější.

 

Přečtěte si, jak o dětském difuzéru Airbi PET píšou maminky:

"Je to láska, je to láska, je to láska. Miluju, když díky blogu objevím něco takhle skvělého, pro co se nadchnu a co nám dělá každý den radost" - Karolína T., Život podle Karol

"Za mě aromaterapie funguje a ultrazvukový difuzér je podle mě top varianta, jak do sebe tyto blahodárné vůně dostat. Aroma se velice rychle rozšíří po místnosti, vůně je čistá, nezkreslená ohněm ze svíčky" - Jana Ch., Blog Zrzky

 

Pokud se vám článek líbil a hledáte další informace a aktuality o kvalitním vzduchu, podívejte se na náš blog nebo sledujte Airbi na FacebookuInstagramu nebo Youtube.

O Airbi
Airbi je česká rodinná firma s více jak dvacetiletou historií, která nabízí dlouhodobé řešení, jak se obklopit zdravým vzduchem každý den, každou minutu. Přístroje vyvíjíme tak, aby byly cenově dostupné pro všechny a vytvářely oázu zdravého vzduchu kdekoliv a kdykoliv ji potřebujete. Jsou tak vhodné do kanceláří i domácností, prostě všude tam, kde trávíte hodně času a chcete při tom zdravě dýchat. Protože každý nádech se počítá.

Další novinky