O nás

V Airbi nám záleží na každém nádechu

Proč sáhnout po produktech Airbi?

Produkty značky Airbi nabízí řešení, jak se obklopit zdravým vzduchem každý den, každou minutu. Vyvíjíme je tak, aby byly cenově dostupné pro všechny a vytvářely oázu zdravého vzduchu kdekoliv a kdykoliv ji potřebujete. Jsou tak vhodné do kanceláří i domácností, prostě všude tam, kde trávíte hodně času a chcete při tom zdravě dýchat. Protože každý nádech se počítá.

Nadstandardní kvalita za velmi rozumnou cenu

Velmi rychlý záruční i pozáruční servis

Prodloužená záruka 3 roky

O zdravém vzduchu víme skoro vše a rádi se podělíme

Pokud víme, že náš produkt nepomůže, klidně vám to řekneme

Za design našich produktů se nemusíme stydět

upload/michal_pavel.jpg

Příběh Michala a Pavla

V roce 2010 jsme se s otcem Pavlem začali naplno věnovat přístrojům na úpravu vnitřního klima. Důvod byl prostý - otec v té době již několik let bojoval s pylovou alergií, která ho hlavně na jaře velmi omezovala. Já jsem naproti tomu měl doma dvě malé děti, které byly hodně často nemocné s dýchacími cestami. Své problémy jsme se snažili řešit dostupnými přístroji na trhu, ale s nabídkou trhu jsme nebyli vůbec spokojeni.

Rozhodli jsme se proto, že lidem nabídneme čističky, zvlhčovače a podobné přístroje střední třídy, které budou cenově dostupné, designově atraktivní a dlouhodobě vyřeší jejich problémy se vzduchem.

Michal Piják,
zakladatel a obchodní ředitel

upload/temata/obrazky-obsah/hands-3331216_1280.jpg

Na nás se můžete spolehnout

Nejdůležitější hodnotou je pro nás přitom vzájemná důvěra, která mezi námi a zákazníkem vznikne. Jeho důvěra v nás, že mu dokážeme poskytnout tu nejlepší odbornou pomoc a poradit mu, naše důvěra v něj, že se na nás jako spokojený zákazník v případě potřeby opět obrátí a nebo doporučí naše služby dál.

Trendem dnešní doby je bohužel prodat cokoliv, hlavně, ať je rychlý zisk. My jsme se vydali cestou dlouhodobé péče o zákazníky, a ověřili si, že investice do vlastního servisního centra, kamenné prodejny a poctivé zákaznické podpory se nám vyplatí.

Spokojených zákazníků nám totiž neustále přibývá a to nejen v Česku, ale i na dalších evropských trzích – v Německu, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Rumunsku nebo Nizozemsku.

upload/temata/obrazky-obsah/development.jpg

Vyvíjíme vlastní přístroje

Protože přístroje na úpravu vzduchu prodáváme řadu let (a používáme ještě déle), získali jsme spoustu poznatků, jak by takové přístroje měli správně fungovat, jak by měly být zkonstruovány a jaká jsou jejich úskalí.

Na základě těchto zkušeností jsme se rozhodli pro vlastní vývoj přístrojů. Pouze tak jsme schopní produkovat funkční pomocníky s dlouhou výdrží, které jsou cenově dostupné pro každého, kdo má nějaký problém s kvalitou ovzduší. 

upload/temata/obrazky-obsah/servis1.jpg

Vlastní servisní centrum

Naše přístroje známe do posledního šroubku, takže jim skvěle rozumíme a známe jejich kvalitu. Neprodáváme ale perpetuum mobile, takže vám nemůžeme garantovat, že se váš přístroj nikdy nepokazí.

Co ale můžeme slíbit, je, že pokud to jen trochu půjde, dáme ho zase dohromady v našem servisním centru. Naši vyškolení technici se podílí i na vývoji přístrojů, takže diagnostika závady a její odstranění probíhá rychleji, než řeknete "NejrychlejšíServisMáAirbi". :-)

Kdo za tím vším stojí?

Pavel

Pavel

Provozní ředitel

Michal

Michal

Obchodní ředitel

Lukáš

Lukáš

Marketingový manažer

Dagmar

Dagmar

Účetnictví a controlling

Vojtěch

Vojtěch

Specialista prodeje

Lucie

Lucie

Manažerka pro klíčové zákazníky

Ivana

Ivana

Vedoucí skladu

Tomáš

Tomáš

Servisní technik

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy