Masážní přístroje

Trápí vás bolesti zad, svalů či kloubů? Pak vyzkoušejte masážní přístroje Airbi. Zbavte se stresu a podpořte cirkulaci svého krevního oběhu.

Jak zmírnit bolesti zad, kloubů a svalů?

1.

Masérské služby

Masáž je skvělým prostředkem, jak se zbavit bolestí a navodit příjemný stav uvolnění těla i mysli. Pomůže vám od zatvrdlých a ztuhlých svalů a kloubů, kterým zkušené masérské ruce vrátí jejich pružnost. Problém ale je, že kvalitní maséři mají termíny plné na dlouhé týdny dopředu a vy si tak nemůžete dopřát masáž, když zrovna potřebujete.

2.

Masážní přístroj

Namasírovat svaly si dokážete i sami v pohodlí domova pomocí ručního masážního přístroje. Sice nebudete mít požitek v podobě hýčkání ze strany maséra, i tak je to ale skvělá pomůcka pro okamžitou úlevu od bolesti a napětí. Vybrat si většinou můžete z několika nástavců a stupňů intenzity, a pokud má přístroj dobíjecí baterii jako třeba Airbi FIT, použít jej můžete opravdu kdekoliv a kdykoliv.

3.

Pravidelný pohyb

Za problémy se zády a bolesti svalů může u velké části z nás životní styl. Pokud v práci sedíme 8 hodin u počítače a doma prosedíme zbytek dne na gauči u televize, je jasné, že se to na těle projeví. Zkuste do denního režimu zapojit pravidelnou chůzi, běh nebo jinou pohybovou aktivitu. Nezapomeňte i na pečlivé protažení, abyste cvičením svému tělu nezpůsobili víc škody než užitku.

Bolí vás záda? Zkuste sílu přírody

Bolí vás záda? Zkuste sílu přírody

Proti bolestem zad a pohybového aparátu existuje řada léků na bázi chemie. Existují ale i přírodní pomocníci, kteří proti bolesti a ztuhlosti působí také velmi dobře. Na bolavá záda jsou výborné zázvorové obklady, pomoct může i koupel s romarýnovou nebo smrkovou esencí. Namožené a bolavé svaly pak zaručeně napraví éterický olej z třezalky tečkované.

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy