Masážní přístroje

Trápí vás bolesti zad, svalů či kloubů? Pak vyzkoušejte masážní přístroje Airbi. Zbavte se stresu a podpořte cirkulaci svého krevního oběhu.

Jak zmírnit bolesti zad, kloubů a svalů?

1.

Masérské služby

Masáž je skvělým prostředkem, jak se zbavit bolestí a navodit příjemný stav uvolnění těla i mysli. Pomůže vám od zatvrdlých a ztuhlých svalů a kloubů, kterým zkušené masérské ruce vrátí jejich pružnost. Problém ale je, že kvalitní maséři mají termíny plné na dlouhé týdny dopředu a vy si tak nemůžete dopřát masáž, když zrovna potřebujete.

2.

Masážní přístroj

Namasírovat svaly si dokážete i sami v pohodlí domova pomocí ručního masážního přístroje. Sice nebudete mít požitek v podobě hýčkání ze strany maséra, i tak je to ale skvělá pomůcka pro okamžitou úlevu od bolesti a napětí. Vybrat si většinou můžete z několika nástavců a stupňů intenzity, a pokud má přístroj dobíjecí baterii jako třeba Airbi FIT, použít jej můžete opravdu kdekoliv a kdykoliv.

3.

Pravidelný pohyb

Za problémy se zády a bolesti svalů může u velké části z nás životní styl. Pokud v práci sedíme 8 hodin u počítače a doma prosedíme zbytek dne na gauči u televize, je jasné, že se to na těle projeví. Zkuste do denního režimu zapojit pravidelnou chůzi, běh nebo jinou pohybovou aktivitu. Nezapomeňte i na pečlivé protažení, abyste cvičením svému tělu nezpůsobili víc škody než užitku.

Do you suffer from back pain? Try the power of nature.

Bolí vás záda? Zkuste sílu přírody

Proti bolestem zad a pohybového aparátu existuje řada léků na bázi chemie. Existují ale i přírodní pomocníci, kteří proti bolesti a ztuhlosti působí také velmi dobře. Na bolavá záda jsou výborné zázvorové obklady, pomoct může i koupel s romarýnovou nebo smrkovou esencí. Namožené a bolavé svaly pak zaručeně napraví éterický olej z třezalky tečkované.

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy