Voňavý domov

Stalo se vám, že jste ucítili známou vůni a okamžitě se vám vybavila dlouho zapomenutá vzpomínka? Lidský čich má úžasné schopnosti, jako jediný ze smyslů je přímo spojen s pamětí a pocity. Proto pomocí vůně můžeme ovlivnit naši náladu a psychické rozpoložení.

Provoňte svůj domov

Safety first

Bezpečnost na prvním místě

Každý z nás má svůj osvědčený způsob, jak si vytvořit domáci pohodu. Běžné oblíbené metody provonění domácnosti jako vonné svíčky a tyčinky potřebují ke své funkci oheň. A ten umí bez dozoru udělat pořádnou neplechu, takže jej musíme mít neustále na očích a být ve střehu. Proto jsou lepší způsoby, které fungují bez plamene a vy se můžete úplně uvolnit a relaxovat a třeba se i ponořit do říše snů. Ideální jsou pro to tiché elektrické aroma difuzéry, kterým stačí jen voda a pár kapek vonné esence. A když náplň spotřebuje, automaticky se vypne.

Nabídka aroma difuzérů

Jak to funguje?

Ultrazvukový odpar

Ultrazvukové difuzéry vůně si vystačí s minimem elektrické energie a mají dostatečný výkon pro provonění celé místnosti. Navíc jsou extrémně tiché a naprosto bezpečné.

Více o ultrazvukové technologii

Snadná obsluha

Elektrické difuzéry vůně zvládne obsluhovat každý. Stačí do nádržky nalít vodu z kohoutku a přidat pár kapek vaší oblíbené přírodní vůně. Když se nádržka vyprázdní, přístroj se díky bezpečnostní pojistce sám vypne.

Dlouhá výdrž a něco navíc

Na jedno naplnění vydrží elektrické aroma difuzéry pracovat klidně i 10 hodin. Příjemnou atmosféru pomůže dokreslit i volitelné barevné podsvícení nebo intervalový režim, kdy se přístroj stará o to, aby se místnost vůní nepřesytila.

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy