Airbi PRIME

Bojujete doma nebo v práci se suchým a znečištěným vzduchem a nechce se vám utrácet za dva přístroje? Pak je pro vás pračka vzduchu Airbi PRIME jako dělaná. PRIME je špičkový zvlhčovač, který zároveň filtruje okolní vzduch přes vodu. Díky tomu dokáže zachytit hlavně větší částice, jako je pyl nebo prach.

Airbi PRIME pomáhá s těmito problémy

Airbi PRIME
8 990 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

 • 2 přístroje v 1:  zvlhčuje a čistí vzduch od nečistot v okolí
 • 5 pracovních režimů
 • Zabudovaný digitální hydrostat
 • Přirozený odpar
 • Voda jako filtr
 • Rotační disky s antibakteriální úpravou a BSS filtr
 • PLASMA systém
 • Časovač provozu
 • Velmi tichý provoz
 • Přehledný LCD displej
 • Automatické vypnutí při spotřebování vody

Popis

Airbi PRIME je inteligentní přístroj, který řeší problémy se suchým a znečištěným ovzduším. Jde o nejmodernější zařízení svého druhu s propracovanou vnitřní technologií, která pomáhá všude tam, kde je třeba řešit dýchací potíže způsobené suchým ovzduším, poletujícím prachem a jinými škodlivinami vyskytujícími se v ovzduší.

Airbi PRIME je především velmi výkonný zvlhčovač vzduchu pracující na principu studeného odparu. Speciální odpařovací disky pomalým otáčením absorbují vodu a ventilátor fouká suchý vzduch přes tyto zvlhčené rotující disky. Zvlhčený vzduch je pak rozptylován do okolí. Díky přirozenému odparu, kdy se voda rozkládá na opravdu malé a lehké částice, dochází k lepšímu rozptýlení vodních mikročástic než je tomu u tradičních zvlhčovačů. Velkou výhodou je také fakt, že voda, která se přirozeně odpařuje, nezanechává viditelné stopy v podobě minerálních látek zachycených na nábytku, televizi apod. 

Airbi PRIME spotřebuje jen minimum energie a snadno se ovládá, neboť má zabudovaný hydrostat s jehož pomocí dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti (40-60%).

Model PRIME toho však umí více – s pomocí vody jako přírodního filtru dochází k zachytávání nečistot vyskytujících se v ovzduší. Uživatele tohoto přístroje potěší nenáročnost údržby a především pak velmi nízké náklady na jeho provoz.

Aby nedocházelo k množení bakterií ve vodě, obsahuje Airbi PRIME patentovaný filtr BSS (Bio-Silver Stone) a vnitřní rotační disky jsou opatřeny speciální antibakteriální úpravou eliminující množení bakterií. Díky tomu PRIME zachytí až 99,9% bakterií vyskytujících se v okolním ovzduší a z přístroje tak vychází přirozeně čistý a zvlhčený vzduch.

Airbi PRIME je vybaven Plasma systémem, což je unikátní technologie, diky které je možné útočit na viry šiřené vzduchem, rozkládat je a bránit tak jejich působení na lidský organismus. Tato technologie není závislá na filtračních systémech, ale používá pozitivnich (+) a negativnich iontů (-), které působí v celém prostoru místnosti a zvyšují tak šanci na skutečnou likvidaci virů.

Airbi PRIME je ultra tichý (25-36 db) a mezi jeho další výhody patří energetická nenáročnost (pouze 7-15 W). Zařízení je možné používat v 5 pracovních režimech – automatický, vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon, noční režim. Nechybí ani bezpečnostní funkce, která v případě nedostatku vody přístroj sama vypne a na ovládacím panelu upozorní uživatele pomocí blikající ikonky na nedostatek vody ve spodní části přístroje.

 

Hodnocení

Tomas B / 7. 6. 2023

Není zde možnost volby vlhkosti

Ilona K / 26. 5. 2023

Vše se mi líbí, doporučuji všem

Zobrazit všechny

Technické parametry

Kapacita nádržky

7 litrů

Výkon zvlhčovače

300-450 ml/hod

Doporučený rozměr místnosti

60 m2

Příkon

7-15 W

Hlučnost

25-36 dB

Rozměry

330 x 330 x 405 mm

Hmotnost

6 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600236

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Proč jde z přístroje zápach?

Kam správně přístroj umístit?

Můžu do přístroje přidat aroma esenci?

Jak často doplňovat vodu do nádržky?

Je přirozený odpar vhodnou metodou pro zvlhčování vzduchu?

Jak přístroj správně čistit?

Ventilátor se netočí. Kde je problém?

Proč se netočí rotační válec?

Proč voda v nádržce neubývá?

Vlhkost vzduchu je nízká a přístroj ji nedokáže zvýšit. Co s tím?

Proč se barva BSS filtru změnila?

Umí zvlhčovač sám udržovat ideální hodnotu vlhkosti?

Stačí mi zvlhčovač pro 3 místnosti malého bytu?

Co se stane, když přístroj spotřebuje všechnu vodu z nádržky?

Neodpařují se zachycené nečistoty spolu s vodou zpět do vzduchu?

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy

Využijte parádní akci Airbi Cashback   

Kupte do konce června u vybraných prodejců čističku vzduchu a získejte zpět cashback v hodnotě až 4 000 Kč

, přečtěte si více