Airbi RESPIRE

Představujeme novou čističku vzduchu Airbi RESPIRE, inovativní pomocník pro zajištění čistého a zdravého ovzduší ve vaší domácnosti. Tato pokroková čistička vzduchu nabízí širokou škálu funkcí, které vám umožní plně si užít svůj domov bez ohledu na kvalitu ovzduší venku.

Airbi RESPIRE pomáhá s těmito problémy

Airbi RESPIRE
3 990 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • automatický a ruční provoz (3 stupně výkonu)
  • barevná indikace kvality ovzduší v místnosti
  • noční režim
  • indikace výměny filtrů
  • volitelné funkce ionizátoru a UVC LED lampy
  • mobilní aplikace
  • časovač provozu

 

Popis

S funkcí volby mezi automatickým provozním režimem a ručním režimem s třemi možnými stupni výkonu získáte naprostou kontrolu nad čištěním vzduchu podle vašich potřeb. V automatickém režimu zabudovaný senzor kvality ovzduší monitoruje prostředí a automaticky upravuje otáčky ventilátoru pro dosažení optimální účinnosti. V ručním režimu můžete volit mezi třemi různými úrovněmi výkonu podle aktuální situace.

Barevná indikace kvality ovzduší v místnosti pomocí LED indikace je intuitivní a snadno čitelná. Zelená indikace znamená, že ovzduší je vynikající, žlutá ukazuje dobrou kvalitu, a červená vás upozorní na špatnou kvalitu vzduchu, čímž vás motivuje k čištění a zlepšení prostředí.

Pokud si chcete užívat klidný spánek, nový Airbi RESPIRE je ideálním řešením díky nočnímu režimu. V noci bude čistička pracovat na nejnižší výkon s vypnutým displejem, takže vás nebude rušit žádné světlo a obklopí vás pouze čistý a svěží vzduch.

Díky indikátoru potřeby výměny filtrů, který se aktivuje po 1500 hodinách provozu, budete vždy vědět, kdy je nejvhodnější čas na výměnu filtrů. Tímto způsobem si udržíte optimální účinnost a výkon čističky vzduchu.

Airbi RESPIRE vám dává další možnosti, aby se vaše domácnost stala bezpečnějším místem. Nabízí volitelné funkce ionizátoru a UVC LED lampy - ionizátor generuje záporné ionty, které udržují vzduch svěží a čistý a UVC LED lampa účinně odstraňuje nebezpečné viry z ovzduší.

Abychom zajistili maximální komfort, čističku vzduchu Airbi RESPIRE lze snadno propojit s mobilní aplikací Smart Life přes WiFi síť. To vám umožní ovládat čističku na dálku přes váš mobilní telefon, což je především v dnešní uspěchané době velmi praktické.

S časovačem provozu můžete plně využít čističku podle svých potřeb. Nastavte, kolik hodin má čistička pracovat, než se automaticky vypne. To je skvělé zejména v situacích, kdy si chcete naplánovat čištění vzduchu na určitou dobu.

Airbi RESPIRE je jedinečným partnerem pro vaši domácnost. Díky špičkovým funkcím, jako je volba mezi režimy, barevná indikace kvality ovzduší, noční režim, indikátor výměny filtrů, ionizátor, UVC LED lampa a možnost propojení s mobilní aplikací, přináší čistička vzduchu Airbi RESPIRE nejen čistý a zdravý vzduch, ale také pocit pohodlí a kontroly nad vaším životním prostředím. Ať už se jedná o běžný den nebo noční klid, Airbi RESPIRE je vždy spolehlivým průvodcem pro čistý vzduch ve vaší domácnosti.

Filtrační systém

1. Katalytický filtr: rozkládá čpavek, benzen a jiné nebezpečné látky nacházející se v ovzduší. Ty se mohou uvolňovat např. z nových koberců, nábytku atd.
2. Formaldehydový filtr: v součinnosti s katalytickým filtrem rozkládá i ty nejmenší částice toxických látek jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech bytů neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek. Filtr je vyroben z materiálů té nejvyšší kvality a dlouhé životnosti.
3. Antibakteriální filtr: je vyroben z velmi husté, bavlněné netkané textilie. Vzduch je hlavní médium pro šíření chřipky a dalších respiračních onemocnění. Filtr likviduje bakterie, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní.
4. HEPA filtr: tento filtr má schopnost zachycovat částice s průměrem 0,1 mikronů s účinností více jak 99.9 %, a tak odstraňuje ze vzduchu prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny a spóry plísní.
5. UV-C LED lampa: likviduje viry, bakterie a jiné organické škodliviny. Tato funkce je uživatelsky volitelná (je možné ji zapnout či vypnout pouze v mobilní aplikaci).
6. Ionizátor: generátor záporných iontů vytváří velké množství iontů se záporným nábojem a díkytomu zůstává vzduch vždy čerstvý. Tato funkce je uživatelsky volitelná (je možné ji zapnout či vypnout pouze v mobilní aplikaci) a pomáhá též při čištění ovzduší.

Hodnocení

Radovan M / 1. 1. 2024

Zatiaľ maximálna spokojnosť.

Technické parametry

Napájení

220-240 V, 50/60 Hz

Příkon

45 W

Frekvence WiFi

2,4 GHz

Standard IEEE

802.11 b/g/n
 

Max. výkon vysílače

20 dBm
 

Hlučnost

32/40/54 dB (A)

Vzduchový výkon

200 m3/h

Max. rozměr místnosti

15-30 m2

Rozměry

330 x 175 x 433 mm

Hmotnost

4,4 kg


Na co se často ptáte

Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (zelená barva).

Jaká je životnost vyměnitelných filtrů?

Z čističky vychází zápach, čím to je?

Produkuje přístroj ozón?

Čistička nejde zapnout. Kde může být problém?

Přístroj je v provozu již delší dobu, ale kvalita vzduchu se nezlepšila.

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy