Airbi SPRING WiFi

Airbi SPRING WiFi se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Airbi SPRING WiFi v sobě kombinuje hned několik osvědčených postupů pro čištění ovzduší. Přístroj disponuje 7násobným filtračním systémem a jeho vzduchový výkon je dimenzován pro běžné domácí použití.

Airbi SPRING WiFi pomáhá s těmito problémy

Airbi SPRING WiFi
7 790 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • Senzor kvality ovzduší
  • Indikátor kvality ovzduší
  • Kontrolní systém výměny filtrů
  • 4 pracovní režimy
  • Noční mód
  • Ovládání přes WiFi
  • Dětský zámek
  • Ionizátor
  • Ultratichý motor
  • Časovač provozu

Popis

Airbi SPRING WiFi se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Airbi SPRING WiFi v sobě kombinuje hned několik osvědčených postupů pro čištění ovzduší. Přístroj disponuje 7násobným filtračním systémem (součástí je HEPA filtr třídy H13) a jeho vzduchový výkon je dimenzován pro běžné domácí použití.

Největší předností čističky vzduchu je její automatický režim, který díky zabudovanému senzoru kvality ovzduší automaticky upravuje rychlost ventilátoru. SPRING WiFi převyšuje konkurenční přístroje na trhu také množstvím dalších provozních funkcí jako jsou např. noční režim, časovač, dětský zámek či generátor záporných iontů.

Přístroj je vybaven ultratichým motorem (28 dB) a velmi přesným senzorem pevných částic detekující částice o velikosti až 2,5 μm. Velmi užitečným pomocníkem je též kontrolní systém pro včasnou výměnu filtrů. Posledním článkem v celém filtračním systému je ionizátor, jenž vytváří často chybějící záporné ionty ve vnitřním ovzduší. Pro snadnou identifikaci jednotlivých funkcí je přístroj vybaven přehledným a velkým LED panelem. Přístroj se ovládá pomocí dotykových tlačítek na displeji nebo přiloženým dálkovým ovládáním.

Airbi SPRING WiFi je vysoce moderní přístroj s možností vzdáleného ovládání a monitoringu hodnot. Má totiž zabudovaný WiFi přijímač, takže pomocí mobilní aplikace můžete zapínat a vypínat čističku i její jednotlivé funkce nebo sledovat hodnoty kvality vzduchu, když jste zrovna pryč, a to odkudkoliv na světě, stačí mít chytrý telefon/tablet a připojení k internetu.

Můžete si tak vybrat, jestli budete svoji čističku vzduchu Airbi SPRING WiFi ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání, chytrého telefonu/tabletu nebo přímo na displeji přístroje.

Aplikaci Smart Life si můžete stáhnout na Google Play nebo Apple App Store.

Čistička vzduchu Airbi SPRING WiFi se doporučuje pro všechny osoby, které mají potíže s dýcháním znečištěného ovzduší. Její použití je vhodné i u alergiků neboť dokáže zbavit domácnost alergenů vyskytujících se ve vzduchu. Airbi SPRING WiFi příznivě ovlivňuje životní prostředí každého z nás, neboť zlepšuje dýchání a dokonale čistí ovzduší od škodlivých původců nemocí.

Hodnocení

Josef A / 3. 5. 2023

Skvěle investované peníze. Rozdíl čistoty vzduchu po chvilce provozu je obrovský. Rychle reaguje na jakékoliv zhoršení vzduchu v místnosti a zvýší se její výkon. Zároveň je snadno přenosná a vcelku tichá, takže vás neruší. Líbí se mi jednoduché ovládání a možnost nočního režimu. Jedinou nevýhodou je celkem krátký kabel.

Lenka Š / 12. 7. 2022

+ jednoduché ovládání, přehledný displej, při nízkých otáčkách tichý chod, autoregulace cirkulace vzduchu dle znečištění, design, který nepůsobí v bytě rušivě, noční chod, jako zcela netechnický typ jsem snadno zvládla s manuálem připravit přístroj k prvnímu spuštění
- nepamatuje si předchozí nastavení, lepší vysvětlivky v manuálu jednotlivých funkcí (je to moje první čistička vzduchu, tak celkem tápu - UV lampa, ionizace - musela jsem si dohledat na internetu, optimální délka čistícího cyklu), možná by se dalo ještě doladit uchycení předního krytu

Zobrazit všechny

Technické parametry

Vzduchový výkon

až 320 m3

Doporučený rozměr místnosti

50 m2

Příkon

30 - 80 W

Hlučnost

28-55 dB

Rozměry

370 x 195 x 665 mm

Hmotnost

8,5 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600755


Na co se často ptáte

Jaká je životnost předfiltru?

Jaká je životnost UV lampy?

Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (zelená barva).

Jaká je životnost vyměnitelných filtrů?

Z přístroje se občas ozývá slabé pískání. Je to v pořádku?

Má SPRING časovač provozu?

Z čističky vychází zápach, čím to je?

Jak poznám, že je potřeba vyměnit filtry?

Jaké je správné pořadí filtrů v čističce SPRING?

Produkuje přístroj ozón?

Čistička nejde zapnout. Kde může být problém?

Čistička je zapnutá, ale nefungují tlačítka. Proč?

Přístroj je v provozu již delší dobu, ale kvalita vzduchu se nezlepšila.

Jakým způsobem SPRING počítá kvalitu vzduchu?

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy