Airbi BLADE

Airbi BLADE je kompaktní přenosný ventilátor navržený v moderním vzhledu, je lehký a šetří místo. BLADE je osobní ventilátor do kanceláře, domácnosti, ložnice, pracovny nebo kamkoliv, kde se potřebujete ochladit během horkého dne. Díky sklápěcí hlavě a plynulému nastavení výkonu se vám přizpůsobí na míru.

Airbi BLADE pomáhá s těmito problémy

Airbi BLADE
599 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • plynule nastavitelný výkon

  • volitelná funkce oscilace v úhlu 120°

  • zabudovaná dobíjecí baterie

  • polohovací hlava

  • vysoce výkonný motor

  • snadno odnímatelný přední kryt vrtule

  • gumové podložky

Popis

Airbi BLADE je kompaktní přenosný ventilátor navržený v moderním vzhledu, je lehký a šetří místo. BLADE je osobní ventilátor do kanceláře, domácnosti, ložnice, pracovny nebo kamkoliv, kde se potřebujete ochladit během horkého dne.

Airbi BLADE je vybaven dobíjecí baterií (3000mAh), takže na jedno nabití vydrží v provozu po dobu 2-4 hodin. Vestavěnou baterii lze nabíjet jakýmkoli zařízením s USB portem (televizor, notebook, stolní počítač, power banka) nebo pomocí síťového adaptéru dodávaného jako příslušenství společně s USB kabelem. A pokud je BLADE ke zdroji energie připojen neustále, může být v provozu nekonečně dlouho.Klíčovou funkcí Airbi BLADE je jeho plynulé nastavení výkonu - stačí otočit knoflíkem pro změnu rychlosti. Nízká rychlost vás příjemně ovlaží, a když zvednete otáčky, BLADE během chvíle udělá z rozpálené místnosti chladivou oázu odpočinku. Tento stolní ventilátor je vybaven nastavitelnou sklápěcí hlavou, která umožňuje nasměrovat chladivý vzduch tam, kde jej zrovna potřebujete nejvíc.

Uživatelsky velmi oblíbená funkce natáčení (v úhlu 120°) zajišťuje proudění chladicího vzduchu a komfortně po celé místnosti. Snadno ji zapnete nebo vypnete stisknutím ovládacího knoflíku na ventilátoru. Režim oscilace ventilátoru zvyšuje účinky chlazení vzduchem.

Snadno odnímatelný přední kryt oceníte při čištění vrtule ventilátoru od prachu. Praktické gumy na spodní straně podstavce snižují vibrace a zajistí, že při provozu stojí ventilátor pevně na svém místě.

Hodnocení

Václav H / 4. 7. 2022

Očividně funguje. Subjektivní pocit při pobytu v místnosti je znatelně jiný. Přístroj má užitečné funkce.

Technické parametry

Příkon

4 W

Napájení

DC 5 V (výstup)

Hlučnost

35-45 dB

Parametry baterie

napětí: 3,7V 

kapacita: 3000 mAh

Hmotnost

436 g

Rozměry

170 x 136 x 221 mm

Barva

bílá

EAN

8594162600670

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Během užívání je slyšet šum či jiný zvuk. Čím to je?

Proč se ventilátor během provozu najednou vypnul?

Zdá se mi, že přístroj na jedno nabití vydrží v provozu příliš krátce.

Jak ventilátor čistit od prachu?

BLADE se nechce spustit. Kde je problém?

Dostupné příslušenství

Nebyly nalezeny žádné doplňky.

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy