Airbi TWIN

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN pro čisté a zdravé ovzduší vám pomůže zajistit optimální klimatické podmínky v domácnosti. Kromě základní funkce zvlhčování vzduchu je vybaven též ionizátorem (pomáhá čistit ovzduší) a současně po přidání esenciálního oleje jej lze využívat pro aromaterapii.

Airbi TWIN pomáhá s těmito problémy

Airbi TWIN
2 290 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • 3 v 1 - zvlhčovač, ionizátor a aromaterapie
  • Digitální hydrostat a teploměr
  • Vodní a antibakteriální filtr
  • Manuální či plně automatický provoz
  • Vícesměrná otočná výstupní tryska
  • Dálkové ovládání
  • Velký a přehledný LCD displej
  • Nastavitelná doba provozu
  • Automatické vypnutí při prázdné nádrži

Popis

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Airbi TWIN pro čisté a zdravé ovzduší vám pomůže zajistit optimální klimatické podmínky v domácnosti. Model TWIN patří mezi víceúčelové přístroje (3 zařízení v 1), neboť kromě základní funkce zvlhčování vzduchu, je vybaven též ionizátorem (pomáhá čistit ovzduší) a uživatel má také možnost do přístroje přidávat esenciální oleje a využívat tak příznivé účinky aromaterapie.

Jak se již stalo zvykem, i tento přístroj značky Airbi je atraktivní svým nadčasovým designem. Model TWIN je navíc nabízen ve dvojím barevném provedení, díky kterému se hodí téměř do každého interiéru.

Zvlhčovač Airbi TWIN vypouští čistou a svěží páru do ovzduší. Pomocí vodního a antibakteriálního filtru zachycuje minerální látky obsažené ve vodě a zabraňuje dalšímu rozptylování těchto částic. Výhodou ultrazvukového zvlhčovače TWIN je vysoký výkon při velmi nízké spotřebě elektrické energie.

Přístroj je vybaven zabudovaným digitálním hydrostatem a teploměrem. Ultrazvukový zvlhčovač Airbi TWIN může pracovat v manuálním nebo automatickém režimu. V manuálním režimu si uživatel nastaví míru vypouštění vodních par ve 3 různých stupních. V automatickém režimu si uživatel na přístroji navolí hodnotu relativní vlhkosti, kterou chce, aby přístroj dosáhl a udržoval.

Mezi další funkce patří nastavitelná doba provozu (časovač), zvuková a optická indikace prázdné nádoby na vodu nebo možnost ovládání přístroje pomocí dálkového ovládače jenž je součástí příslušenství. Náročnější uživatelé ocení vícesměrnou otočnou výstupní trysku, dostatečně velký přehledný LCD displej a snadno plnitelnou nádobu na vodu.

Hodnocení

Martin / 22. 12. 2019

Vybíral jsem podle recenzí na heuréce, tenhle vypadal nejméně problemově za rozumnou cenu. Zkusím vyvrátit argumenty těch, kterým něco vadilo. Modré podsvícení jde samozřejmě vypnout, ztráta nastavení při vypnutí/zapnutí ničemu nevadí (je to fakt maximálně pět jednoduchých kliků). Mám zvlhčovač přímo na podlaze a není pravda, že by se kolem tvořilo vlhko. Stejně tak i doplnění vody lze provést bez rozlití (je nutné zvlhčovač držet kolmo rovně). Čidlo vlhkosti je blízko, ale výstup páry lze směrovat a průměrně inteligentní člověk ji snad nenasměruje směrem k čidlu :-) Celkově hodnotím pozitivně, jen to každodenní doplňování vody je otrava. Zvlhčení z 30% na 50% trvá třeba pět hodin (a půlka nádržky je pryč).

Roman B / 23. 6. 2019

Použití v dětském pokoji bez problémů s hlukem. Běží v nastaveném režimu celou noc. Nádrž je dostatečně velká a s opatrností se i dobře čistí a zároveň dolévá. Jediné mínus bych přidělil za vlhkoměr, který je umístěn mimo přístroj na přívodním kabelu, ale dost blízko a hodnota vlhkosti tak stoupá nepřiměřeně rychle oproti okolí v místnosti. Časem se to vyrovná - jen přístroj ze začátku provozu častěji sepne a vypne. Jinak jsme naprosto spokojeni s cenou a výkonem.

Zobrazit všechny

Technické parametry

Kapacita vodní nádržky

5 litrů

Výkon zvlhčovače

120-300 ml/hod

Doporučený rozměr místnosti

45 m2

Příkon

30 W

Hlučnost

> 35 dB

Rozměry

335 x 150 x 285 mm

Hmotnost

2,6 kg

Barva

bílá, černá

EAN

bílá: 8594162600328

černá: 8594162600335

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Jaká je životnost vodního filtru?

Umí zvlhčovač sám udržovat ideální hodnotu vlhkosti?

Stačí mi zvlhčovač pro 3 místnosti malého bytu?

Co se stane, když přístroj spotřebuje všechnu vodu z nádržky?

Po nějaké době se na nábytku a televizi začal usazovat jemný bílý poprašek. Čím to je?

Z přístroje vychází zápach. Čím to je?

Přístroj vydává nezvyklý zvuk. Kde je problém?

Proč jsou kolem zvlhčovače drobné kapičky vody?

Produkuje přístroj ozón?

Přístroj vypouští méně páry než dřív. Co s tím?

Proč ze zvlhčovače nevychází pára?

Můžu do zvlhčovače přidat aroma esenci?

Voda ze zvlhčovače vytéká ven. Čím to je?

Co jsou esenciální oleje?

Jak esenciální oleje používat?

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy