Airbi GUARD

Nová čistička vzduchu GUARD od Airbi je opravdovým ochráncem, který váš domov brání před škodlivými částicemi a látkami obsaženými ve vzduchu. Trojnásobný filtrační systém zahrnuje HEPA filtr třídy H13, vysoce efektivní uhlíkový filtr a předfiltr pro zachycení největších nečistot.

Airbi GUARD pomáhá s těmito problémy

Airbi GUARD
2 990 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • Senzor kvality ovzduší
  • Indikátor kvality ovzduší
  • Kontrolní systém výměny filtrů
  • 3 pracovní režimy
  • Stmívatelný displej
  • Ultratichý motor
  • Časovač provozu
  • Skladný a lehký

Popis

Nová čistička vzduchu GUARD od Airbi je opravdovým ochráncem, který váš domov brání před škodlivými částicemi a látkami obsaženými ve vzduchu. Trojnásobný filtrační systém zahrnuje HEPA filtr třídy H13 (odstraní až 99,95 % všech bakterií, virů, pylů, prachu, roztočů a dalších alergenů), vysoce efektivní uhlíkový filtr (zachycuje plyny a pachy) a předfiltr pro filtraci největších nečistot. Čistič vzduchu GUARD tak zajistí čerstvý vzduch bez nečistot pro vás a vaše blízké.

Vybrat si můžete mezi chytrým automatickým a manuálním režimem provozu. Automatický režim je velmi praktický, protože reguluje výkon (nízký, střední, vysoký) podle toho, jak moc je v okolí znečištěný vzduch. Vy tak máte jistotu, že ať se doma děje cokoliv, GUARD vždy pracuje na tom, aby byl vzduch v místnosti co nejčistší. Manuální režim má dvě rychlosti a je vhodný především pro kontinuální provoz po delší dobu. Například při vaření je ideální zapnout vyšší otáčky, aby se pachy z jídla nenesly do celého domu. Naopak v ložnici během spánku je ideální nižší stálý výkon tak, aby vás při odpočinku nic nerušilo a mohli jste si užívat čistý a svěží vzduch i v noci. Velice užitečná je při spánku funkce časovače pro automatické vypnutí (2, 4 nebo 8 hodin) nebo stmívatelný displej.

GUARD byl navržen tak, aby vám doma zabíral co nejméně místa. Je proto vhodný zejména do menších místností o velikosti do 16 m2, jako je ložnice nebo kuchyně, a vzhledem ke své muší váze 2 kg je velmi snadno přenosný. Na předním panelu se kromě tlačítek a označení zvoleného nastavení nachází také barevný LED panel, který rychle a přehledně informuje o kvalitě vzduchu v místnosti. Modrá barva značí dobrý vzduch, oranžová hlásí zhoršené podmínky a červená informuje o velmi znečištěném prostředí.

Hodnocení

Lenka P / 19. 6. 2023

je lehky malo hlucny

Technické parametry

Vzduchový výkon

až 120 m3

Doporučený rozměr místnosti

16 m2

Příkon

23 W

Hlučnost

30-53 dB

Rozměry

195 x 195 x 388 mm

Hmotnost

2 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600694

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Z čističky vychází zápach, čím to je?

Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (modrá barva).

Jaká je životnost kombinovaného filtru?

Jakým způsobem GUARD počítá kvalitu vzduchu?

Přístroj je v provozu již delší dobu, ale kvalita vzduchu se nezlepšila.

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy