Airbi REFRESH

Pro ty, kteří mají nedostatek čistého vzduchu, je tu čistička vzduchu Airbi REFRESH. Ta nabízí 4násobný filtrační systém, je vhodná pro místnosti do 30 m2 a díky velmi nízké hlučnosti je ideální i do ložnice. REFRESH je ideální parťák do ložnice všech alergiků, účinně zachytává prach i pyly.

Airbi REFRESH pomáhá s těmito problémy

Airbi REFRESH
3 990 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

 • Senzor kvality ovzduší
 • Indikátor kvality ovzduší
 • Kontrolní systém výměny filtrů
 • 4 pracovní režimy
 • Bezpečnostní pojistka
 • Dětský zámek
 • Ionizátor
 • Časovač provozu

Popis

Airbi REFRESH se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Přístroj nabízí 4násobný filtrační systém, jeho vzduchový výkon je dimenzován pro místnosti do 30 m2 a díky velmi nízké hlučnosti je ideálním pomocníkem nejen do ložnice.

  Největší předností čističky vzduchu je automatický pracovní režim, který díky zabudovanému senzoru kvality ovzduší automaticky upravuje otáčky ventilátoru. REFRESH převyšuje konkurenční přístroje na trhu také množstvím dalších funkcí, jako je časovač, dětský zámek nebo generátor záporných iontů - tzv. ionizátor.

  REFRESH je vybaven ultratichým motorem (30 dB) a velmi přesným senzorem detekujícím částice už od 2,5 μm. Místo vašich plic tak tyto mikročástice zůstanou uloženy ve filtračním systému čističky. Jediné, co musíte udělat vy, je zhruba jednou za rok vyměnit filtr, ale i na to vás čistička sama zavčas upozorní.

  Pro snadnou identifikaci jednotlivých funkcí je přístroj vybaven dotykovým LED displejem, na kterém najdete i barevný indikátor stavu ovzduší a tomu odpovídající výkon čističky – zelená barva znamená dobré podmínky, oranžová zhoršené ovzduší a červená špatný stav vzduchu.

  Čistička vzduchu Airbi REFRESH pozitivně ovlivňuje okolní prostředí a odstraňuje nebezpečné viry z ovzduší. Airbi REFRESH zároveň zachytává i pyly a je vhodná i pro lidí trpící alergií.

  Filtrační systém se zkládá z:

  1. Předfiltr – hlavním úkolem tohoto filtru je zachytit velké prachové částice a prodloužit tak životnost dalších filtrů. Tento filtr je omyvatelný.
  2. Filtr s aktivním uhlím – absorbuje různé pachy a plyny jako např. Formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější látku uvnitř bytů, protože dráždí dýchací cesty a oči a je silně karcinogenní.
  3. HEPA filtr– zachytává částice už o velikosti 0,1μm s účinností přes 99,9 %. Odstraňuje prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny nebo spóry hub.
  4. Ionizátor – generátor, který vytváří obrovské množství negativních iontů a udržuje tak vzduchu svěží. Tato funkce je volitelná.

  Hodnocení

  Radovan M / 1. 1. 2024

  Malý, pekný dizajn, tichý. Maximálna spokojnosť.

  Jakub P / 7. 6. 2023

  Tiché, designové, velmi snadné na ovládání.

  Zobrazit všechny

  Technické parametry

  Vzduchový výkon

  až 200 m3

  Doporučený rozměr místnosti

  30 m2

  Příkon

  40 W

  Hlučnost

  30-55 dB

  Rozměry

  325 x 172 x 510 mm

  Hmotnost

  5 kg

  Barva

  bílá

  EAN

  8594162600601

  Dokumenty ke stažení


  Na co se často ptáte

  Jaká je životnost předfiltru?

  Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (zelená barva).

  Jaká je životnost vyměnitelných filtrů?

  Z čističky vychází zápach, čím to je?

  Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (modrá barva).

  Jakým způsobem REFRESH počítá kvalitu vzduchu?

  Produkuje přístroj ozón?

  Čistička nejde zapnout. Kde může být problém?

  Přístroj je v provozu již delší dobu, ale kvalita vzduchu se nezlepšila.

  Proč problikávají LED diody u tlačítka výběru pracovního režimu?

  Další produkty

  Vyhledejte nejbližšího prodejce

  Prodejci a e-shopy