Airbi MAXIMUM

Když jde o zdraví, není místo pro kompromisy. Airbi MAXIMUM patří k tomu nejlepšímu, co můžete pro kvalitu vašeho vzduchu udělat. MAXIMUM je extrémně výkonný zvhlčovač, a díky filtračnímu systému je zároveň plnohodnotnou čističkou vzduchu. A to je kombinace, která mezi konkurencí nesnese srovnání.

Airbi MAXIMUM pomáhá s těmito problémy

Airbi MAXIMUM
12 990 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

 • Čistí a zvlhčuje vzduch
 • 5 pracovních režimů zvlhčování
 • Zabudovaný digitální hydrostat
 • Přirozený odpar
 • HEPA a uhlíkový filtr
 • Rotační disky s antibakteriální úpravou a BSS filtr
 • PLASMA systém
 • Velmi tichý provoz
 • Přehledný LCD displej
 • Indikace výměny filtrů
 • Automatické vypnutí při prázdné nádobě

Popis

Když jde o zdraví, není místo pro kompromisy. Airbi MAXIMUM patří k tomu nejlepšímu, co můžete pro kvalitu svého vzduchu udělat. MAXIMUM je extrémně výkonný zvhlčovač a díky velkorysému filtračnímu systému zároveň i plnohodnotnou čističkou vzduchu. A to je kombinace, která mezi konkurencí nesnese srovnání. Je jen na vás, jestli budete používat obě funkce zároveň, nebo každou zvlášť.

Vysoký výkon zvlhčovače je ještě umocněný použitou technologií - MAXIMUM používá princip přirozeného odparu, stejně jako se odpařuje voda v přírodě. To znamená, že voda je rozkládána na drobné a lehké mikrokapičky, které se ve vzduchu snadno odpaří. Oproti jiným způsobům po sobě tyto malé částice nezanechávají stopy po minerálech na nábytku, takže vám nepřidělávají práci s uklízením. Přirozený odpar zajišťuje celkem 38 rotujících disků, které na svou velkou plochu navážou vodu a ta je pomocí zabudovaného ventilátoru rozptýlena do okolí. Takto dokáže MAXIMUM dostat do vzduchu až 750 ml vody za hodinu, a to jej mezi zvlhčovači řadí mezi absolutní špičku. Zabudovaný hydrostat zajistí, že vlhkost vzduchu bude na ideální úrovni a vy tak nemusíte ztrácet čas s kontrolou.

MAXIMUM je ale pračka vzduchu, takže vůbec nezaostává ani v oblasti čištění vzduchu. Při filtraci kombinuje několik technologií, které dohromady nedají nečistotám šanci - vzduch prochází přes omyvatelné předfiltry, vodu jako přírodní filtr a vysoce účinný HEPA filtr. Takto je vzduch očištěn od pylů, prachových částic, plísní, bakterií a virů. A pokud by tyto filtrační hradby nějaký virus přeci jen překonal, zlikviduje jej PLASMA systém. O pachy a nebezpečné plyny se spolehlivě stará uhlíkový filtr.

Všude, kde stojí delší dobu voda, hrozí riziko množení bakterií. Výjimkou nejsou ani zvlhčovače vzduchu, proto je MAXIMUM vybavený patentovaným filtrem BSS, který bakterie potlačuje. Speciální antibakteriální úpravu mají i rotační disky, které zachytí až 99,9 % bakterií z okolního vzduchu. Prostě antibakteriální výbava non plus ultra.

MAXIMUM má přehledný dotykový LCD panel, pomocí kterého přístroj snadno nastavíte podle svých požadavků. Díky zabudovanému hydrostatu a senzoru kvality vzduchu okamžitě zjistíte informace o aktuální čistotě a vlhkosti okolního vzduchu.

Technické parametry

Vzduchový výkon

až 320 m3

Doporučený rozměr místnosti

50 m2

Příkon

30 - 80 W

Hlučnost

28-55 dB

Rozměry

370 x 195 x 665 mm

Hmotnost

8,5 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600410

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Jaká je životnost BSS filtru?

Proč jde z přístroje zápach?

Neodpařují se zachycené nečistoty spolu s vodou zpět do vzduchu?

Kam správně přístroj umístit?

Můžu do přístroje přidat aroma esenci?

Jak často doplňovat vodu do nádržky?

Je přirozený odpar vhodnou metodou pro zvlhčování vzduchu?

Jak přístroj správně čistit?

Ventilátor se netočí. Kde je problém?

Proč se netočí rotační válec?

Proč voda v nádržce neubývá?

Vlhkost vzduchu je nízká a přístroj ji nedokáže zvýšit. Co s tím?

Proč se barva BSS filtru změnila?

Jaká je životnost vyměnitelných filtrů?

Umí zvlhčovač sám udržovat ideální hodnotu vlhkosti?

Stačí mi zvlhčovač pro 3 místnosti malého bytu?

Co se stane, když přístroj spotřebuje všechnu vodu z nádržky?

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy