Airbi ZEPHYR

Pokud nechcete klimatizaci, je nejlepším řešením v horkých dnech výkonný ventilátor. Samozřejmě tichý, aby mohl pracovat i v noci, zatímto spíte. A taky nesmí zabírat moc místa, aby se vešel kamkoliv. Právě jsme popsali sloupový ventilátor Airbi ZEPHYR, který rozhýbe vzduch v každé místnosti.

Airbi ZEPHYR pomáhá s těmito problémy

Airbi ZEPHYR
2 290 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • vhodný až do 50 m2
  • nastavitelný směr horní části přístroje
  • dva směry foukání
  • možnost oscilace
  • 6 pracovních režimů
  • velmi skladné rozměry
  • tichý provoz
  • časovač provozu
  • dálkový ovladač

Popis

Letní teploty přichází poslední dobou čím dál dřív, takže není výjimkou, že se už začátkem června promění váš domov nebo kancelář v rozpálené peklo. Je proto nejvyšší čas přemýšlet o tom, jak léto přežít a vytvořit si oázu chladivého vzduchu, kde se můžete před teplem schovat.

Pokud nemáte nebo nechcete klimatizaci, je nejlepším řešením výkonný ventilátor. Skvělou volbou jsou moderní sloupové ventilátory, které mají místo vrtule otáčivou mřížku a díky tomu nejsou tak hlučné jako jejich vrtuloví konkurenti.

Sloupový ventilátor Airbi Zephyr má unikátní systém s vertikálním rotorem, který zajistí průtok až 500 m3 vzduchu za hodinu a je vhodný do místnosti až o velikosti 50 m2.Jedinečnost větráku Airbi Zephyr podtrhuje možnost foukání vzduchu do dvou různých směrů díky snadno nastavitelné horní části ventilátoru v libovolném úhlu. K dispozici je i možnost automatického natáčení celého přístroje, což v kombinaci se dvěma směry výstupu vzduchu zajišťuje rovnoměrné šíření chladivého vzduchu po celé místnosti. Díky absenci rozměrných lopatek má ventilátor štíhlý tvar a průměr pouze 28 cm, takže se vejde i do stísněných prostor, kam klasický vrtulový ventilátor není možné umístit.

Ve výbavě ventilátoru Airbi Zephyr najdete možnost časovače (1-8 hodin) nebo 4 různé pracovní režimy. Kromě manuálního režimu se třemi stupni rychlosti zde najdete i noční režim pro příjemné usínání, přírodní režim simulující vítr nebo režim ECO, který reguluje otáčky podle okolní teploty. Veškeré nastavení a ovládání můžete regulovat buď přímo na displeji přístroje nebo pomocí přiloženého dálkového ovládání.

Hodnocení

Lucie P / 24. 8. 2021

Líbí se mi design výrobku, jeho rozmanité funkce a nenásilný proud vzduchu.

 

Technické parametry

Příkon

45 W

Doporučený rozměr místnosti

50 m2

Vzduchový výkon

500 m3/h

Hlučnost

> 40 dB

Hmotnost

4,8 kg

Rozměry

280 x 280 x 968 mm

Barva

bílá

EAN

8594162600663

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Z přístroje vychází hluk. Čím to je způsobeno?

Jak provádět údržbu u ventilátoru ZEPHYR?

Dostupné příslušenství

Nebyly nalezeny žádné doplňky.

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy