Airbi EVO WiFi

Nízká vlhkost nám umí život v zimě pěkně znepříjemnit. Abychom se cítili pohodlně, potřebujeme určitý vlhkostní standard. V zimě však může být vnitřní vlhkost extrémně nízká, a to výrazně škodí nejen našemu zdraví, ale i naší peněžence. Při nízké vlhkosti vnímáme také nižší pocitovou teplotu, takže zbytečně přitápíme. Naštěstí je tu zvlhčovač s přirozeným odparem EVO WiFi, který nabízí spoustu funkcí a sám pohlídá optimální vlhkost.

Airbi EVO WiFi pomáhá s těmito problémy

Airbi EVO WiFi
2 490 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • princip přirozeného odparu pro prevenci před nemocemi
  • shora plnitelná nádoba na vodu
  • hydrostat pro automatický provoz
  • 4 režimy provozu
  • časovač provozu
  • nízká hlučnost a spotřeba
  • LCD dotykový displej a WiFi mobilní aplikace 

Popis

Evaporační zvlhčovač vzduchu EVO WiFi ochrání zdraví vaší rodiny před suchým zimním vzduchem, který vysušuje naše sliznice a tím narušuje jejich funkci přirozené bariéry těla proti respiračním nemocem. Velkou výhodou principu přirozeného odparu, na kterém tento přístroj funguje, jsou jeho nízké náklady na provoz a minimální hlučnost (< 35 decibelů). EVO WiFi navíc oproti jiným zvlhčovačům do vzduchu vypouští pouze mikrokapičky vody bez minerálních látek a zbytečně nezanáší nábytek a předměty v místnosti jejich popraškem. Zajistí tím požadované zvýšení vlhkosti vzduchu bez vedlejších efektů.

Další velkou výhodou, kterou oceníte při pravidelném používání, je shora plnitelná nádoba na vodu. Stačí napustit vodu do láhve nebo konvičky a snadno ji přelít do nádoby. Odpadá potřeba nádobu přenášet, a tím i riziko vylití vody nebo pokapání okolí.

EVO WiFi má tři manuální úrovně výkonu, ale díky zabudovaném hydrostatu umí být plně automatický. Hydrostat se postará o to, že okolní vlhkost vzduchu nikdy nepřekročí vámi nastavenou hranici. Jakmile jí EVO WiFi dosáhne, přestane pracovat. Když ale její hodnota poklesne, přístroj okamžitě zapne otáčky a dorovná vlhkost na nastavenou úroveň. A že se nemusíte o nic starat dokládá také bezpečnostní pojistka, která přístroj okamžitě vypne, když mu dojde voda. Pokud chcete přístroj zapnout jen na určitý časový úsek, určitě oceníte funkci časovače provozu na 2, 4 nebo 8 hodin.

EVO WiFi je zvlhčovač nové generace a kromě moderního dotykového LCD displeje na přístroji nabízí také možnost ovládání přes mobilní aplikaci Tuya smart, přes kterou přístroj snadno připojíte k vaší domácí WiFi síti. Přístroj můžete zapnout přes mobil z práce a po návratu domů bude hodnota vlhkosti ideální.

 

Hodnocení

Jiří S / 7. 2. 2023

Parádní zvlhčovač .. jen ten filtr nic moc nevydrží .. nebo ho nenechávejte ve vodě .. zanese se .. jinak parádní a krásné zvlhčí vzduch

Technické parametry

Emise vodních par

150-300 ml/h

Maximální rozměr místnosti

45 m2

Přesnost senzoru vlhkosti

+/- 5% v rozsahu od 30 % do 80 %

Kapacita nádoby na vodu

3 litry

Rozměry

31,5 x 21 x 21 cm

Hmotnost

1,6 kg (pouze přístroj)

Hlučnost

< 35 db (A)

Napětí a frekvence

220-240 V, 50/60 Hz

Spotřeba energie

5 W


Na co se často ptáte

Je přirozený odpar vhodnou metodou pro zvlhčování vzduchu?

Co se stane, když přístroj spotřebuje všechnu vodu z nádržky?

Po zapnutí se přístroj ihned vypne. Proč?

Jaká je životnost odpařovacího filtru pro Airbi EVO WiFi?

Neodpařují se zachycené nečistoty spolu s vodou zpět do vzduchu?

Můžu do přístroje EVO WiFi přidat esenciální olej?

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy