Airbi AIRWASHER

Airbi AIRWASHER je unikátní přístroj, který kombinuje dvě zařízení v jednom – zvlhčovač a čistič vzduchu. Jeho automatický chod dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti a přitom z okolí účinně odstraňuje pyl nebo prachové částice.

Airbi AIRWASHER pomáhá s těmito problémy

Airbi AIRWASHER
6 990 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • 2 přístroje v 1:  zvlhčuje a čistí vzduch od nečistot v okolí
  • 5 pracovních režimů
  • Zabudovaný digitální hydrostat
  • Přirozený odpar
  • Voda jako filtr
  • Rotační disky s antibakteriální úpravou a BSS filtr
  • PLASMA systém
  • Velmi tichý provoz
  • Přehledný LCD displej
  • Automatické vypnutí při spotřebování vody

Popis

Airbi AIRWASHER je unikátní pračka vzduchu, který kombinuje dva přístroje v jednom zařízení – zvlhčovač a čistič vzduchu. Jeho automatický chod dokáže pravidelně kontrolovat a udržovat optimální vlhkost vzduchu v domácnosti (40-60%).

Díky přirozenému odparu, kdy se voda rozkládá na opravdu malé a lehké částice, dochází k lepšímu rozptýlení vodních mikročástic než je tomu u tradičních zvlhčovačů. Velkou výhodou je také fakt, že voda, která se přirozeně odpařuje, nezanechává viditelné stopy v podobě minerálních látek zachycených na nábytku, televizi apod.

AIRWASHER však toho umí mnohem více – s pomocí vody jako přírodního filtru dochází k zachytávání nečistot vyskytujících se v ovzduší. Uživatele tohoto přístroje potěší nenáročnost údržby a především pak velmi malé náklady na jeho provoz.

Aby nedocházelo k množení bakterií ve vodě, je AIRWASHER vybavený patentovaným filtrem BSS (Bio-Silver Stone) a vnitřními rotačními disky se speciální antibakteriální úpravou eliminující množení bakterií. Díky tomu AIRWASHER zachytí až 99,9 % bakterií vyskytujících se v okolním ovzduší a z přístroje tak vychází přirozeně čistý a zvlhčený vzduch.

Plasma systém – AIRWASHER je vybaven generátorem plasmových iontů, které nejen pomáhají zachytávat prachové částice, ale také likvidují drtivou většinu virů v ovzduší. Tato funkce je volitelná a uživatel ji může v případě potřeby vypnout.

AIRWASHER je téměř neslyšitelný (30-24 db) a mezi jeho další výhody patří energetická nenáročnost (pouze 8 W). Zařízení je možné používat v 5 pracovních režimech – automatický, vysoký výkon, střední výkon, nízký výkon, noční režim. Nechybí ani bezpečnostní funkce, která v případě nedostatku vody přístroj sama vypne a na ovládacím panelu upozorní uživatele pomocí blikající ikonky na nedostatek vody ve spodní části přístroje.

Hodnocení

Jaromír K / 23. 1. 2024

Perfektní mlha,nezanechává nikde mokro.Vlhkost se postupně zvedá,ale trvá to v prostoru několik hodin.Dle informace je to tak normální.Zatím a doufám i nadále jsem spokojen.

Vlastimil V / 30. 12. 2023

Jednoduchý a jasný návod, funguje naprosto spolehlivě, minimální hlučnost resp z mého pohledu žádná a to ani v noci. Vzduch, který jde z přístroje ven je chladný - to může někomu v zimě vadit. Jinak údržba není složitá a uvidíme po několika měsících, Zatím jsem ale naprosto spokojený.

Zobrazit všechny

Technické parametry

Kapacita nádržky

4,5 litru

Výkon zvlhčovače

až 250 ml/hod

Doporučený rozměr místnosti

45 m2

Příkon

8 W

Hlučnost

24-30 dB

Rozměry

280 x 280 x 370 mm

Hmotnost

4,5 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600205

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Proč jde z přístroje zápach?

Kam správně přístroj umístit?

Můžu do přístroje přidat aroma esenci?

Jak často doplňovat vodu do nádržky?

Je přirozený odpar vhodnou metodou pro zvlhčování vzduchu?

Jak přístroj správně čistit?

Ventilátor se netočí. Kde je problém?

Proč se netočí rotační válec?

Proč voda v nádržce neubývá?

Vlhkost vzduchu je nízká a přístroj ji nedokáže zvýšit. Co s tím?

Proč se barva BSS filtru změnila?

Umí zvlhčovač sám udržovat ideální hodnotu vlhkosti?

Stačí mi zvlhčovač pro 3 místnosti malého bytu?

Co se stane, když přístroj spotřebuje všechnu vodu z nádržky?

Neodpařují se zachycené nečistoty spolu s vodou zpět do vzduchu?

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy