Airbi SPRING

Airbi SPRING se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Airbi SPRING v sobě kombinuje hned několik osvědčených postupů pro čištění ovzduší. Přístroj disponuje 7násobným filtračním systémem a jeho vzduchový výkon je dimenzován pro běžné domácí použití.

Airbi SPRING pomáhá s těmito problémy

Airbi SPRING
6 990 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • Senzor kvality ovzduší
  • Indikátor kvality ovzduší
  • Kontrolní systém výměny filtrů
  • 4 pracovní režimy
  • Noční mód
  • Bezpečnostní pojistka
  • Dětský zámek
  • Ionizátor
  • Ultratichý motor
  • Časovač provozu

Popis

Airbi SPRING se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Airbi SPRING v sobě kombinuje hned několik osvědčených postupů pro čištění ovzduší. Přístroj disponuje 7násobným filtračním systémem a jeho vzduchový výkon je dimenzován pro běžné domácí použití.

Největší předností čističky vzduchu je její automatický režim, který díky zabudovanému senzoru kvality ovzduší automaticky upravuje rychlost ventilátoru. SPRING převyšuje konkurenční přístroje na trhu také množstvím dalších provozních funkcí jako jsou např. noční režim, časovač, dětský zámek či generátor záporných iontů.

Přístroj je vybaven ultratichým motorem (28 dB) a velmi přesným senzorem pevných částic detekující částice o velikosti až 2,5 μm. Velmi užitečným pomocníkem je též kontrolní systém pro včasnou výměnu filtrů. Posledním článkem v celém filtračním systému je ionizátor, jenž vytváří často chybějící záporné ionty ve vnitřním ovzduší. Pro snadnou identifikaci jednotlivých funkcí je přístroj vybaven přehledným a velkým LED panelem. Přístroj se ovládá pomocí dotykových tlačítek na displeji nebo přiloženým dálkovým ovládáním.

Čistička vzduchu Airbi SPRING se doporučuje pro všechny osoby, které mají potíže s dýcháním znečištěného ovzduší. Její použití je vhodné i u alergiků neboť dokáže zbavit domácnost alergenů vyskytujících se ve vzduchu. Airbi SPRING příznivě ovlivňuje životní prostředí každého z nás, neboť zlepšuje dýchání a dokonale čistí ovzduší od škodlivých původců nemocí.

Hodnocení

Anna H / 27. 6. 2022

Čistička má tichý chod, oceňujem, že sa dá svietiaci display vypnúť. Jednoduché ovládanie, zrozumiteľný návod. Prístroj som za chvilku pripravila na chod, filtre sú masívne, kvalitné a jednoducho sa vymenia. Po prvej hodinke skúšobného provozu som s prekvapením zistila, že predfilter zachytil množstvo častíc. Trochu som ho oklepala nad umyvadlom, kde to bolo dobre vidieť. Všetko funguje ako som si predstavovala :) Ďakujem za tento výrobok.

Technické parametry

Vzduchový výkon

až 320 m3

Doporučený rozměr místnosti

50 m2

Příkon

30 - 80 W

Hlučnost

28-55 dB

Rozměry

370 x 195 x 665 mm

Hmotnost

8,5 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600410

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Jaká je životnost předfiltru?

Jaká je životnost UV lampy?

Jaká je životnost vyměnitelných filtrů?

Z přístroje se občas ozývá slabé pískání. Je to v pořádku?

Má SPRING časovač provozu?

Jak poznám, že je potřeba vyměnit filtry?

Jaké je správné pořadí filtrů v čističce SPRING?

Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (modrá barva).

Z přístroje vychází zápach, čím to je?

Produkuje přístroj ozón?

Čistička nejde zapnout. Kde může být problém?

Čistička je zapnutá, ale nefungují tlačítka. Proč?

Přístroj je v provozu již delší dobu, ale kvalita vzduchu se nezlepšila.

Jakým způsobem SPRING počítá kvalitu vzduchu?

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy