Airbi SPACE

Airbi SPACE je mobilní čistička vzduchu pro velké prostory s velmi přesným částicovým senzorem, automatickým režimem a vícestupňovým filtračním systémem. SPACE dokáže vyčistit místnost až o 160 m2 a díky kolečkům na spodní straně ji snadno přesunete na své místo.

Airbi SPACE pomáhá s těmito problémy

Airbi SPACE
14 990 KčDoporučená maloobchodní cena

Klíčové vlastnosti

  • Senzor kvality ovzduší
  • Indikátor kvality ovzduší
  • Kontrolní systém výměny filtrů
  • 6 pracovních režimů
  • Noční mód
  • Bezpečnostní pojistka při převrhnutí
  • Dětský zámek
  • Ionizátor
  • Ultratichý motor
  • Časovač provozu

Popis

Airbi SPACE je mobilní čistička vzduchu pro velké prostory s velmi přesným částicovým senzorem, automatickým režimem a vícestupňovým filtračním systémem.

Kvalita vzduchu na mnoha pracovištích není vždy ideální. Profesionální čistička vzduchu Airbi SPACE poskytuje snadné řešení pro eliminaci prachu, pylu, pachů nebo škodlivých plynů. Její výkonný motor potřebuje jen několik minut, aby zajistil v místnosti o velikosti až 160 m² čerstvý a čistý vzduch. Jednotka je mobilní a díky robustním kolečkům ji lze snadno přemístit a umístit do jiné místnosti.

Airbi SPACE používá vícevrstvý filtrační systém, který je vhodný pro odstranění bakterií, pachů, alergenů nebo těkavých organických sloučenin. Moderní laserový senzor, který měří malé částice do 2,5 μm, je integrován za účelem nepřetržitého sledování vzduchu v místnosti a řízení automatického režimu. Airbi SPACE využívá hned několik pokročilých funkcí: noční režim, časovač, dětský zámek nebo generátor aniontů - ionizátor. Velmi užitečnou funkcí je kontrolní systém pro výměnu filtrů.

Zařízení má LED displej pro snadnou identifikaci každé funkce. Každou funkci lze jednoduše nastavit pomocí tlačítek na horním panelu. Kvalitu vzduchu můžete rychle rozpoznat díky barevnému indikátoru - modrá barva znamená výborné podmínky, zelená barva indikuje dobré podmínky, oranžová označuje zhoršenou kvalitu vzduchu a červená barva již značí nevyhovující kvalitu vzduchu.

Čistička vzduchu Airbi SPACE pozitivně ovlivňuje okolní prostředí a odstraňuje nebezpečné viry z ovzduší. Airbi SPACE zároveň zachytává i pyly a je tak vhodná i pro lidí trpící alergií.

Technické parametry

Vzduchový výkon

až 800 m3

Doporučený rozměr místnosti

160 m2

Příkon

85 W

Hlučnost

30-66 dB

Rozměry

400 x 400 x 669 mm

Hmotnost

14 kg

Barva

bílá

EAN

8594162600632

Dokumenty ke stažení


Na co se často ptáte

Jaká je životnost předfiltru?

Jaká je životnost vyměnitelných filtrů?

Okolní vzduch je znečištěný, ale přístroj signalizuje dobré ovzduší (modrá barva).

Jakým způsobem SPACE počítá kvalitu vzduchu?

Z přístroje vychází zápach, čím to je?

Produkuje přístroj ozón?

Čistička nejde zapnout. Kde může být problém?

Přístroj je v provozu již delší dobu, ale kvalita vzduchu se nezlepšila.

Jak zjistím, kdy je potřeba vyměnit filtry?

Další produkty

Vyhledejte nejbližšího prodejce

Prodejci a e-shopy